SimpleSAMLphp 2.0.0 - en to st translation catalogue (5 entries)

en: Your attributes
st: Makgabane a hao

en: SAML Subject
st: Taba ya SAML

en: not set
st: ha e a setwa

en: Format
st: Fomata

en: Logout
st: Ho tswa
