SimpleSAMLphp 2.0.0 - en to nl translation catalogue (73 entries)

en: Deprecated
nl: Verouderd

en: SimpleSAMLphp installation page
nl: SimpleSAMLphp installatiepagina

en: SimpleSAMLphp is installed in:
nl: SimpleSAMLphp is geïnstalleerd in:

en: You are running version <kbd>%version%</kbd>.
nl: U draait versie <kbd>%version%</kbd>.

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Checking your PHP installation
nl: Controle van de PHP-installatie

en: required
nl: vereist

en: optional
nl: optioneel

en: SimpleSAMLphp Show Metadata
nl: SimpleSAMLphp Toon Metadata

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Back
nl: Terug

en: XML metadata
nl: XML-metadata

en: or select a file:
nl: of kies een bestand:

en: No file selected.
nl: Geen bestand geselecteerd.

en: Parse
nl: Converteer

en: Converted metadata
nl: Geconverteerde metadata

en: An error occurred
nl: Er trad een fout op

en: Hosted entities
nl: Hosted entity's

en: Trusted entities
nl: Vertrouwde entity's

en: expired
nl: verlopen

en: expires
nl: verloopt

en: Tools
nl: Gereedschap

en: Look up metadata for entity:
nl: Zoek metadata op voor entity:

en: Search
nl: Zoek

en: You can get the metadata XML on a dedicated URL:
nl: U kunt de metadata-XML opvragen via deze URL:

en: In SAML 2.0 Metadata XML format:
nl: In SAML 2.0 Metadata XML-formaat:

en: Use this if you are using a SimpleSAMLphp entity on the other side:
nl: Gebruik dit als de andere zijde ook SimpleSAMLphp gebruikt:

en: Certificates
nl: Certificaten

en: new
nl: nieuw

en: Diagnostics on hostname, port and protocol
nl: Inspectie op hostnaam, poort en protocol

en: Hi, this is the status page of SimpleSAMLphp. Here you can see if your session is timed out, how long
         it lasts until it times out and all the attributes that are attached to your session.
nl: Hallo, dit is de statuspagina van SimpleSAMLphp. Hier kunt u zien of uw sessie verlopen is, hoe lang het nog duurt totdat die verloopt en alle attributen die met uw sessie verbonden zijn.

en: Your session is valid for %remaining% seconds from now.
nl: Uw sessie is nog %remaining% seconden geldig vanaf dit moment.

en: Your attributes
nl: Uw attributen

en: Technical information
nl: Technische informatie

en: not set
nl: niet aanwezig

en: Format
nl: Formaat

en: Authentication data
nl: Authenticatiegegevens

en: Logout
nl: Afmelden

en: Content of jpegPhoto attribute
nl: Inhoud van het jpegPhoto-attribuut

en: Log out
nl: Log uit

en: Federation
nl: Federatie

en: Information on your PHP installation
nl: Informatie over uw PHP-installatie

en: PHP %minimum% or newer is needed. You are running: %current%
nl: PHP %minimum% of hoger is benodigd. U heeft: %current%

en: Date/Time Extension
nl: Date/Time-extensie

en: Hashing function
nl: Hashfunctie

en: Regular expression support
nl: Reguliere expressie-ondersteuning

en: JSON support
nl: JSON-ondersteuning

en: Multibyte String extension
nl: Multibye String-extensie

en: cURL (might be required by some modules)
nl: cURL (kan nodig zijn voor bepaalde modules)

en: cURL (required if automatic version checks are used, also by some modules)
nl: cURL (vereist als automatische versiechecks ingeschakeld zijn, eveneens voor bepaalde modules)

en: Session extension (required if PHP sessions are used)
nl: Sessie-extensie (vereist als PHP-sessies worden gebruikt)

en: Session extension
nl: Sessie-extensie

en: PDO Extension (required if a database backend is used)
nl: PDO-extensie (vereist als een database-backend wordt gebruikt)

en: PDO extension
nl: PDO-extensie

en: LDAP extension (required if an LDAP backend is used)
nl: LDAP-extensie (vereist als een LDAP-backend wordt gebruikt)

en: LDAP extension
nl: LDAP-extensie

en: Radius extension (required if a radius backend is used)
nl: Radius-extensie (vereist als een radius-backend wordt gebruikt)

en: Radius extension
nl: Radius-extensie

en: predis/predis (required if the redis data store is used)
nl: predis/predis (vereist als de redis-dataopslag wordt gebruikt)

en: predis/predis library
nl: predis/predis-bibliotheek

en: Memcache or Memcached extension (required if the memcache backend is used)
nl: Memache- of Memcached-extensie (vereist als de memcache-backend wordt gebruikt)

en: Memcache or Memcached extension
nl: Memcache- of Memcached-extensie

en: The <code>technicalcontact_email</code> configuration option should be set
nl: Het instellen van de optie <code>technicalcontact_email</code> wordt aangeraden

en: The auth.adminpassword configuration option must be set
nl: Er moet een auth.adminpassword ingesteld zijn

en: Hosted IdP metadata present
nl: Hosted IdP metadata aanwezig

en: Matching key-pair for signing assertions
nl: Overeenkomend sleutelpaar voor het ondertekenen van assertions

en: Matching key-pair for signing assertions (rollover key)
nl: Overeenkomend sleutelpaar voor het ondertekenen van assertions (rollover)

en: Matching key-pair for signing metadata
nl: Overeenkomend sleutelpaar voor het ondertekenen van metadata

en: <strong>You are not using HTTPS</strong> to protect communications with your users. HTTP works fine for testing purposes, but in a production environment you should use HTTPS. <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Read more about the maintenance of SimpleSAMLphp</a>.
nl: <strong>U gebruikt geen HTTPS</strong> om de verbinding met uw gebruikers te beveiligen. HTTP werkt prima voor testdoeleinden, maar in een productieomgeving zou HTTPS gebruikt moeten worden.<a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Lees meer over het onderhoud van SimpleSAMLphp</a>.

en: <strong>The configuration uses the default secret salt</strong>. Make sure to modify the <code>secretsalt</code> option in the SimpleSAMLphp configuration in production environments. <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-install">Read more about the maintenance of SimpleSAMLphp</a>.
nl: <strong>In de configuratie staat het meegeleverde secret salt</strong>. Verzeker u ervan de waarde van de <code>secretsalt</code> parameter aan te passen voor productieomgevingen. <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Lees meer over het onderhoud van SimpleSAMLphp</a>.

en: The cURL PHP extension is missing. Cannot check for SimpleSAMLphp updates.
nl: De cURL-extensie mist in PHP. Kan niet controleren op updates.

en: You are running an outdated version of SimpleSAMLphp. Please update to <a href="%latest%">the latest version</a> as soon as possible.
nl: U heeft een verouderde versie van SimpleSAMLphp. Het is aan te raden zo snel mogelijk te upgraden naar <a href="%latest%">de laatste versie</a>.

en: XML to SimpleSAMLphp metadata converter
nl: XML naar SimpleSAMLphp metadata vertaling
