SimpleSAMLphp 1.15 - en to lt translation catalogue (220 entries)

en: [Preferred choice]
lt: [Rekomenduojame]

en: Person's principal name at home organization
lt: Asmens pagrindinis vardas organizacijoje

en: Superfluous options in config file
lt: Pertekliniai parametrai konfigūraciniame faile

en: Mobile
lt: Mobiliojo numeris

en: Shib 1.3 Service Provider (Hosted)
lt: Shib 1.3 Paslaugos teikėjas (vietinis)

en: LDAP is the user database, and when you try to login, we need to contact an LDAP database. An error occurred when we tried it this time.
lt: LDAP yra naudotojų duomenų bazė. Jums jungiantis, mums reikalinga prie jos prisijungti. Bandant tai padaryti įvyko klaida.

en: Optionally enter your email address, for the administrators to be able contact you for further questions about your issue:
lt: Jei pageidaujate, kad administratorius su Jumis susisiektų, įveskite savo el. pašto adresą:

en: Display name
lt: Rodomas vardas

en: Remember my choice
lt: Prisiminti pasirinkimą

en: SAML 2.0 SP Metadata
lt: SAML 2.0 SP Metaduomenys

en: Notices
lt: Pranešimai

en: Home telephone
lt: Namų telefo nr.

en: Hi, this is the status page of SimpleSAMLphp. Here you can see if your session is timed out, how long it lasts until it times out and all the attributes that are attached to your session.
lt: Sveikia, čia SimpleSAMLphp būsenos tinklapis. Čia galite pamatyti, ar Jūsų sesija turi laiko apribojimą, kiek trunka tas laiko apribojimas bei kitus Jūsų sesijai priskirtus atributus.

en: Explain what you did when this error occurred...
lt: Aprašykite kokius veiksmus atlikote, kuomet pasirodė ši klaida...

en: An unhandled exception was thrown.
lt: Nežinoma klaida.

en: Invalid certificate
lt: Neteisingas sertifikatas

en: Service Provider
lt: Paslaugos teikėjas

en: Incorrect username or password.
lt: Neteisingas prisijungimo vardas arba slaptažodis.

en: There is an error in the request to this page. The reason was: %REASON%
lt: Užklausoje į šį puslapį rasta klaida. Priežastis buvo: %REASON%

en: E-mail address:
lt: El. pašto adresas:

en: Submit message
lt: Patvirtinti pranešimą

en: No RelayState
lt: Nėra perdavimo statuso

en: Error creating request
lt: Klaida kuriant užklausą

en: Locality
lt: Vietovė

en: Unhandled exception
lt: Nežinoma klaida

en: The following required fields was not found
lt: Šie privalomi laukai nerasti

en: Download the X509 certificates as PEM-encoded files.
lt: Parsisiųsti X509 sertifikatus kaip PEM koduotės failus.

en: Unable to locate metadata for %ENTITYID%
lt: Nepavyko rasti objekto %ENTITYID% metaduomenų

en: Organizational number
lt: Organizacijos numeris

en: Password not set
lt: Nepateiktas slaptažodis

en: Post office box
lt: Pašto dėžutės nr.

en: A service has requested you to authenticate yourself. Please enter your username and password in the form below.
lt: Paslauga prašo autentikacijos. Žemiau įveskite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį.

en: CAS Error
lt: CAS klaida

en: The debug information below may be of interest to the administrator / help desk:
lt: Ši detali informacija gali būti įdomi administratoriui:

en: Either no user with the given username could be found, or the password you gave was wrong. Please check the username and try again.
lt: Naudotojas su tokiu prisijungimo vardu nerastas, arba neteisingai įvedėte slaptažodį. Pasitikrinkite prisijungimo vardą ir bandykite dar kartą.

en: Error
lt: Klaida

en: Next
lt: Kitas

en: Distinguished name (DN) of the person's home organizational unit
lt: Asmens organizacijos skyriaus atpažinimo vardas

en: State information lost
lt: Būsenos informacija prarasta

en: The password in the configuration (auth.adminpassword) is not changed from the default value. Please edit the configuration file.
lt: Konfigūracijoje esantis slaptažodis (auth.adminpassword) nepakeistas iš pradinės reikšmės. Prašome pakeisti konfigūracijos failą.

en: Converted metadata
lt: Sukonvertuoti metaduomenys

en: Mail
lt: El.paštas

en: No, cancel
lt: Ne

en: You have chosen <b>%HOMEORG%</b> as your home organization. If this is wrong you may choose another one.
lt: Jūs savo namų organizacija pasirinkote <b>%HOMEORG%</b>. Jei tai yra neteisingas pasirinkimas, galite pasirinkti kitą.

en: Error processing request from Service Provider
lt: Klaida siunčiant užklausą iš paslaugų teikėjo

en: Distinguished name (DN) of person's primary Organizational Unit
lt: Asmens pirminio organizacijos skyriaus atpažinimo vardas

en: To look at the details for an SAML entity, click on the SAML entity header.
lt: Norėdami peržiūrėti detalesnę informaciją apie SAML, paspauskite ant SAML antraštės.

en: Enter your username and password
lt: Įveskite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį

en: Login at
lt: Prisijungti prie

en: No
lt: Ne

en: Home postal address
lt: Namų adresas

en: WS-Fed SP Demo Example
lt: WS-Fed SP Demonstracinės versijos Pavyzdys

en: SAML 2.0 Identity Provider (Remote)
lt: SAML 2.0 Tapatybių teikėjas (nutolęs)

en: Error processing the Logout Request
lt: Klaida vykdant atsijungimo užklausą

en: Do you want to logout from all the services above?
lt: Ar norite atsijungti nuo visų žemiau išvardintų paslaugų?

en: Select
lt: Pasirinkite

en: The authentication was aborted by the user
lt: Autentikacija nutraukė naudotojas

en: Your attributes
lt: Jūsų atributai

en: Given name
lt: Vardas

en: Identity assurance profile
lt: Tapatybės tikrumo profilis

en: SAML 2.0 SP Demo Example
lt: SAML 2.0 SP Demonstracinės versijos Pavyzdys

en: Logout information lost
lt: Atsijungimo informacija prarasta

en: Organization name
lt: Organizacijos pavadinimas

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is unknown
lt: Autentikacija nepavyko: Jūsų naršyklės siųstas sertifikatas yra nežinomas

en: You are about to send a message. Hit the submit message button to continue.
lt: Jūsų pranešimas siunčiamas. Norėdami tęsti, paspauskite pranešimo patvirtinimo mygtuką.

en: Home organization domain name
lt: Organizacijos domenas

en: Go back to the file list
lt: Grįžti į failų sąrašą

en: Error report sent
lt: Pranešimas apie klaidą išsiųstas

en: Common name
lt: Pilnas vardas

en: Please select the identity provider where you want to authenticate:
lt: Prašome pasirinkite tapatybių tiekėją, kuriame norite autentikuotis:

en: Logout failed
lt: Atsijungimas nepavyko

en: Identity number assigned by public authorities
lt: Valstybės institucijų priskirtas tapatybės numeris

en: WS-Federation Identity Provider (Remote)
lt: WS-Federacijos Paslaugos teikėjas (nutolęs)

en: Error received from Identity Provider
lt: Gautas klaidos pranešimas iš tapatybių teikėjo

en: LDAP Error
lt: LDAP klaida

en: The information about the current logout operation has been lost. You should return to the service you were trying to log out from and try to log out again. This error can be caused by the logout information expiring. The logout information is stored for a limited amount of time - usually a number of hours. This is longer than any normal logout operation should take, so this error may indicate some other error with the configuration. If the problem persists, contact your service provider.
lt: Informacija apie atsijungimo operaciją prarasta. Jūs turėtumėte sugrįžti į tą paslaugą, iš kurios bandėte atsijungti ir pabandyti atlikti tai dar kartą. Ši klaida galėjo būti sukelta, nes baigėsi atsijungimo informacijos galiojimo laikas. Informacija apie atsijungimą yra saugoma ribotą laiko tarpą - dažniausiai kelias valandas. Tai yra daugiau nei bet kokia normali atsijungimo informacija gali užtrukti, taigi ši klaida gali būti sukelta kitos klaidos, kuri įvyko dėl konfigūracijos. Jei problema tęsiasi, susisiekite su savo paslaugos teikėju.

en: Some error occurred
lt: Įvyko tam tikra klaida

en: Organization
lt: Organizacija

en: No certificate
lt: Nėra sertifikato

en: Choose home organization
lt: Pasirinkite organizaciją

en: Persistent pseudonymous ID
lt: Nuolatinio pseudonimo ID

en: No SAML response provided
lt: Nepateiktas SAML atsakymas

en: No errors found.
lt: Klaidų nerasta.

en: SAML 2.0 Service Provider (Hosted)
lt: SAML 2.0 Paslaugos teikėjas (vietinis)

en: The given page was not found. The URL was: %URL%
lt: Šis puslapis nerastas. Puslapio adresas buvo: %URL%

en: Configuration error
lt: Konfigūracijos klaida

en: Required fields
lt: Privalomi laukai

en: An error occurred when trying to create the SAML request.
lt: Klaida kuriant SAML užklausą.

en: This error probably is due to some unexpected behaviour or to misconfiguration of SimpleSAMLphp. Contact the administrator of this login service, and send them the error message above.
lt: Ši klaida tikriausiai susijusi dėl SimpleSAMLphp neteisingo sukonfigūravimo. Susisiekite su šios sistemos administratoriumi ir nusiųskite žemiau rodomą klaidos pranešimą.

en: Your session is valid for %remaining% seconds from now.
lt: Jūsų sesija galioja %remaining% sekundžių, skaičiuojant nuo šio momento.

en: Domain component (DC)
lt: Domeno komponentas

en: Shib 1.3 Service Provider (Remote)
lt: Shib 1.3 Paslaugos teikėjas (nutolęs)

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Nickname
lt: Slapyvardis

en: Send error report
lt: Siųsti pranešimą apie klaidą

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is invalid or cannot be read
lt: Autentikacija nepavyko: Jūsų naršyklės siųstas sertifikatas yra nevalidus arba negali būti perskaitytas

en: The error report has been sent to the administrators.
lt: Pranešimas apie klaidą išsiųstas administratoriams.

en: Date of birth
lt: Gimimo data

en: Private information elements
lt: Privačios informacijos elementai

en: You are also logged in on these services:
lt: Jūs taip pat esate prisijungęs prie:

en: SimpleSAMLphp Diagnostics
lt: SimpleSAMLphp Diagnostika

en: Debug information
lt: Detali informacija

en: No, only %SP%
lt: Ne, tik %SP%

en: Username
lt: Prisijungimo vardas

en: Go back to SimpleSAMLphp installation page
lt: Grįžti atgal į SimpleSAMLphp diegimo puslapį

en: You have successfully logged out from all services listed above.
lt: Jūs sėkmingai buvote atjungtas nuo visų žemiau išvardintų paslaugų.

en: You are now successfully logged out from %SP%.
lt: Jūs sėkmingai buvote atjungtas iš %SP%.

en: Affiliation
lt: Pareigos

en: You have been logged out.
lt: Jūs buvote atjungtas nuo sistemos.

en: Return to service
lt: Grįžti į paslaugą

en: Logout
lt: Atsijungti

en: State information lost, and no way to restart the request
lt: Būsenos informacija prarasta, nėra galimybių pakartoti užklausą

en: Error processing response from Identity Provider
lt: Klaida apdorojant užklausą iš tapatybių teikėjo

en: WS-Federation Service Provider (Hosted)
lt: WS-Federacijos Paslaugos teikėjas (vietinis)

en: Preferred language
lt: Kalba

en: Surname
lt: Pavardė

en: No access
lt: Prieigos nėra

en: The following fields was not recognized
lt: Šie laukai neatpažinti

en: Authentication error in source %AUTHSOURCE%. The reason was: %REASON%
lt: Autentikacijos klaida %AUTHSOURCE% šaltinyje. Priežastis: %REASON%

en: Bad request received
lt: Gauta neteisinga užklausa

en: User ID
lt: Naudotojo ID

en: JPEG Photo
lt: JPEG nuotrauka

en: Postal address
lt: Adresas

en: An error occurred when trying to process the Logout Request.
lt: Klaida įvyko bandant įvykdyti atsijungimo užklausą.

en: Sending message
lt: Siunčiamas pranešimas

en: In SAML 2.0 Metadata XML format:
lt: SAML 2.0 Metaduomenys XML formatu:

en: Logging out of the following services:
lt: Vyksta atjungimas nuo šių paslaugų:

en: When this identity provider tried to create an authentication response, an error occurred.
lt: Šiam tapatybių teikėjui bandant sukurti autentikacijos atsakymą įvyko klaida.

en: Could not create authentication response
lt: Nepavyko sukurti autentikacijos atsakymo

en: Labeled URI
lt: Žymėtasis URI

en: SimpleSAMLphp appears to be misconfigured.
lt: SimpleSAMLphp tikriausiai klaidingai sukonfigūruotas.

en: Shib 1.3 Identity Provider (Hosted)
lt: Shib 1.3 Tapatybių teikėjas (vietinis)

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Login
lt: Prisijungti

en: This Identity Provider received an Authentication Request from a Service Provider, but an error occurred when trying to process the request.
lt: Šis tapatybių tiekėjas gavo autentikacijos prašymo užklausą iš paslaugos teikėjo, tačiau apdorojant pranešimą įvyko klaida.

en: Yes, all services
lt: Taip, visų paslaugų

en: Logged out
lt: Atsijungta

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Logging out...
lt: Atjungiama...

en: Metadata not found
lt: Metaduomenys nerasti

en: SAML 2.0 Identity Provider (Hosted)
lt: SAML 2.0 Tapatybių teikėjas (vietinis)

en: Primary affiliation
lt: Pirminė sąsaja

en: If you report this error, please also report this tracking number which makes it possible to locate your session in the logs available to the system administrator:
lt: Jei pranešate apie šią klaidą, neužmirškite pateikti šios klaidos ID, kurio dėka sistemos administratorius galės surasti Jūsų sesijos metu atliktus veiksmus atliktų veiksmų istorijoje:

en: XML metadata
lt: XML metaduomenys

en: The parameters sent to the discovery service were not according to specifications.
lt: Parametrai, nusiųsti "discovery" servisui neatitiko specifikacijų.

en: Telephone number
lt: Telefono nr.

en: Unable to log out of one or more services. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
lt: Nepavyksta atsijungti nuo vienos ar daugiau paslaugų. Siekiant užtikrinti sėkmingą darbo pabaigą, rekomenduojame <i>uždaryti naršyklę</i>.

en: Bad request to discovery service
lt: Neteisinga užklausa kreipiantis į "discovery" servisą

en: Select your identity provider
lt: Pasirinkite savo tapatybių tiekėją

en: Entitlement regarding the service
lt: Teisės susiję su paslauga

en: Shib 1.3 SP Metadata
lt: Shib 1.3 SP Metaduomenys

en: As you are in debug mode, you get to see the content of the message you are sending:
lt: Įjungtas detalus naršymas, todėl matote siunčiamos žinutės turinį:

en: Certificates
lt: Sertifikatai

en: Remember
lt: Įsiminti

en: Distinguished name (DN) of person's home organization
lt: Asmens organizacijos atpažinimo vardas

en: You are about to send a message. Hit the submit message link to continue.
lt: Jūsų pranešimas siunčiamas. Norėdami tęsti, paspauskite pranešimo patvirtinimo nuorodą.

en: Organizational unit
lt: Organizacijos skyrius

en: Authentication aborted
lt: Autentikacija nutraukta

en: Local identity number
lt: Vietinis tapatybės numeris

en: Report errors
lt: Pranešti apie klaidas

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Shib 1.3 IdP Metadata
lt: Shib 1.3 IdP Metaduomenys

en: Change your home organization
lt: Pakeisti savo organizaciją

en: User's password hash
lt: Naudotojo slaptažodžio maiša

en: In SimpleSAMLphp flat file format - use this if you are using a SimpleSAMLphp entity on the other side:
lt: SimpleSAMLphp paprasto failo formatas - naudokite jį, jei naudojate SimpleSAMLphp kitoje esybėje:

en: Yes, continue
lt: Taip, tęsti

en: Completed
lt: Atlikta

en: The Identity Provider responded with an error. (The status code in the SAML Response was not success)
lt: Tapatybių teikėjas atsakė klaidos pranešimu. (Statuso kodas SAML atsakyme buvo nesėkmingas)

en: Error loading metadata
lt: Klaida siunčiant metaduomenis

en: Select configuration file to check:
lt: Tikrinti konfigūracijos failą:

en: On hold
lt: Prašome palaukti

en: Error when communicating with the CAS server.
lt: Klaida bandant jungtis prie CAS serverio.

en: No SAML message provided
lt: Nepateikta SAML žinutė

en: Help! I don't remember my password.
lt: Pagalbos! Nepamenu savo slaptažodžio.

en: You can turn off debug mode in the global SimpleSAMLphp configuration file <tt>config/config.php</tt>.
lt: Jūs galite išjungti detalųjį naršymą globaliame SimpleSAMLphp konfigūraciniame faile <tt>config/config.php</tt>.

en: How to get help
lt: Kaip pasiekti pagalbą

en: You accessed the SingleLogoutService interface, but did not provide a SAML LogoutRequest or LogoutResponse. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
lt: Jūs pasiekėte SingleLogoutService paslaugą, tačiau nepateikėte SAML LogoutRequest ar LogoutResponse užklausų.

en: SimpleSAMLphp error
lt: SimpleSAMLphp klaida

en: One or more of the services you are logged into <i>do not support logout</i>. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
lt: Viena ar daugiau paslaugų, prie kurių esate prisijungęs <i>nepalaiko atsijungimo</i>. Siekiant užtikrinti sėkmingą darbo pabaigą, rekomenduojame <i>uždaryti naršyklę</i>.

en: Organization's legal name
lt: Organizacijos juridinis pavadinimas

en: Options missing from config file
lt: Trūkstami parametrai konfigūraciniame faile

en: The following optional fields was not found
lt: Šie neprivalomi laukai nerasti

en: Authentication failed: your browser did not send any certificate
lt: Autentikacija nepavyko: Jūsų naršyklė neišsiuntė jokio sertifikato

en: This endpoint is not enabled. Check the enable options in your configuration of SimpleSAMLphp.
lt: Baigties taškas neįjungtas. Patikrinkite savo SimpleSAMLphp konfigūraciją.

en: You can <a href="%METAURL%">get the metadata xml on a dedicated URL</a>:
lt: Jūs galite <a href="%METAURL%">gauti metaduomenis XML formatu</a>:

en: Street
lt: Gatvė

en: There is some misconfiguration of your SimpleSAMLphp installation. If you are the administrator of this service, you should make sure your metadata configuration is correctly setup.
lt: Rastos Jūsų SimpleSAMLphp konfigūravimo klaidos. Jei Jūs esate šios sistemos administratorius, turėtumėte patikrinti, ar teisingai nustatyti metaduomenys.

en: Incorrect username or password
lt: Neteisingas prisijungimo vardas arba slaptažodis

en: Message
lt: Pranešimas

en: Contact information:
lt: Kontaktai:

en: Unknown certificate
lt: Nežinomas sertifikatas

en: Legal name
lt: Juridinis vardas

en: Optional fields
lt: Neprivalomi laukai

en: The initiator of this request did not provide a RelayState parameter indicating where to go next.
lt: Šios užklausos iniciatorius nepateikė perdavimo statuso parametro, kuris nusako kur toliau kreiptis.

en: You have previously chosen to authenticate at
lt: Anksčiau pasirinkote autentikuotis

en: You sent something to the login page, but for some reason the password was not sent. Try again please.
lt: Jūs kažką nusiuntėte į prisijungimo puslapį, tačiau dėl kažkokių priežasčių slaptažodis nebuvo nusiųstas. Prašome bandyti dar kartą.

en: Fax number
lt: Fakso numeris

en: Shibboleth demo
lt: Shibboleth demonstracinė versija

en: Error in this metadata entry
lt: Klaida šiame metaduomenų įraše

en: Session size: %SIZE%
lt: Sesijos trukmė: %SIZE%

en: Parse
lt: Nagrinėti

en: Without your username and password you cannot authenticate yourself for access to the service. There may be someone that can help you. Consult the help desk at your organization!
lt: Blogai - be prisijungimo vardo ir slaptažodžio negalėsite autentikuotis ir patekti į reikiamą paslaugą. Galbūt yra kas Jums galėtų padėti. Susisiekite su savo universiteto vartotojų aptarnavimo specialistais.

en: Choose your home organization
lt: Pasirinkite savo organizaciją

en: Send e-mail to help desk
lt: Siųsti el. laišką naudotojų aptarnavimo specialistams

en: Metadata overview
lt: Metaduomenų peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Manager
lt: Vadovas

en: You did not present a valid certificate.
lt: Jūs nepateikėte teisingo sertifikato.

en: Authentication source error
lt: Autentikacijos šaltinio klaida

en: Affiliation at home organization
lt: Sąsaja su organizacija

en: Help desk homepage
lt: Naudotojų aptarnavimo puslapis

en: Configuration check
lt: Konfigūracijos patikrinimas

en: We did not accept the response sent from the Identity Provider.
lt: Mes nepriimame užklausos, siųstos iš tapatybių teikėjo.

en: The given page was not found. The reason was: %REASON%  The URL was: %URL%
lt: Šis puslapis nerastas. Priežastis buvo: %REASON% Puslapio adresas buvo: %URL%

en: Shib 1.3 Identity Provider (Remote)
lt: Shib 1.3 Tapatybių teikėjas (nutolęs)

en: Here is the metadata that SimpleSAMLphp has generated for you. You may send this metadata document to trusted partners to setup a trusted federation.
lt: Metaduomenys, kuriuos Jums sugeneravo SimpleSAMLphp. Norint įsteigti patikimą federaciją, galite patikimiems partneriams išsiųsti šiuos metaduomenis.

en: [Preferred choice]
lt: [Rekomenduojame]

en: Organizational homepage
lt: Organizacijos svetainė

en: You accessed the Assertion Consumer Service interface, but did not provide a SAML Authentication Response. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
lt: Jūs pasiekėte vartotojų aptarnavimo servisą, tačiau nepateikėte SAML autentikacijos atsakymo.

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
lt: Šiuo metu Jūs kreipiatės į nebaigtą diegti sistemą. Šie autentiškumo patvirtinimo nustatymai skirti tik testavimui ir sistemos veikimo tikrinimui. Jei kažkas Jums atsiuntė nuorodą, vedančią čia, ir Jūs nesate <i>testuotojas</i>, Jūs greičiausiai gavote neteisingą nuorodą ir <b>neturėtumėte čia būti</b>.
