SimpleSAMLphp 1.15 - en to lb translation catalogue (93 entries)

en: Person's principal name at home organization
lb: Haaptnumm bei der Heemorganisatioun

en: Mobile
lb: GSM Nummer

en: LDAP is the user database, and when you try to login, we need to contact an LDAP database. An error occurred when we tried it this time.
lb: LDAP as eng Benotzerdatenbank an wann een anloggen well gët se kontaktéiert. Dobai as des Kéier een Fehler geschitt.

en: Optionally enter your email address, for the administrators to be able contact you for further questions about your issue:
lb: Optionnal kennt dir aer E-mail Adress angin, fir dass den Administrator aerch fir weider Froen kontaktéieren kann:

en: Display name
lb: Ugewisenen Numm

en: Home telephone
lb: Haustelefon

en: Explain what you did when this error occurred...
lb: Erklaert w.e.g genau waat dir gemaacht hud fir den Fehler auszeléisen...

en: Invalid certificate
lb: Ongültegen Zertifikat

en: Incorrect username or password.
lb: Falschen Benotzernumm oder Passwuert

en: E-mail address:
lb: E-mail Adress

en: No RelayState
lb: Den ReplayState Parameter fehlt

en: Error creating request
lb: Fehler beim Erstellen vun der Unfro

en: Locality
lb: Uertschaft

en: Organizational number
lb: Organisatiounsnummer

en: Password not set
lb: Passwuert net angin

en: Post office box
lb: Postschléissfach

en: A service has requested you to authenticate yourself. Please enter your username and password in the form below.
lb: En Service huet ungefrot aerch ze authentifizéiren. Daat heescht daer musst aeren Benotzernumm an d'Passwuert an de Formulairen heidrënner angin.

en: CAS Error
lb: CAS Fehler

en: The debug information below may be of interest to the administrator / help desk:
lb: Dei Debug Informatiounen hei drënner kinnten den Administrator interesséiren:

en: Error
lb: Fehler

en: The password in the configuration (auth.adminpassword) is not changed from the default value. Please edit the configuration file.
lb: D'Passwuert an der Konfiguration (auth.adminpassword) as bis elo net geännertgin. W.e.g aennert daat an der Konfiguratioun.

en: Mail
lb: E-mail

en: No, cancel
lb: Nee

en: Error processing request from Service Provider
lb: Fehler beim Bearbeschten vun der Unfro vum Service Provider

en: Enter your username and password
lb: Gid w.e.g Aeren Benotzernumm an d'Passwuert an

en: Home postal address
lb: Adress

en: Error processing the Logout Request
lb: Fehler beim Bearbeschten vun der Logout Unfro

en: Given name
lb: Familliennumm

en: Organization name
lb: Organisatiounsnumm

en: Home organization domain name
lb: Eendeiteg Heemorganisatiouns ID

en: Common name
lb: Allgeméngen Numm

en: Identity number assigned by public authorities
lb: Sozialversëcherungsnummer

en: LDAP Error
lb: LDAP Fehler

en: Organization
lb: Organisatioun

en: Persistent pseudonymous ID
lb: Persistent anonym ID

en: No SAML response provided
lb: Keng SAML Aentwert ungin

en: Configuration error
lb: Konfiguratiounsfehler

en: An error occurred when trying to create the SAML request.
lb: Beim Erstellen vun der SAML Unfro as en Fehler geschitt.

en: This error probably is due to some unexpected behaviour or to misconfiguration of SimpleSAMLphp. Contact the administrator of this login service, and send them the error message above.
lb: Dësen Fehler gouf wahrscheinlech duerch eng falsch Konfiguratioun vun SimpleSAMLphp ausgeléist. Kontaktéiert am beschten den Administrator vun dësem Login Service an schéckt him den Fehlerbericht

en: Domain component (DC)
lb: Domain Komponent

en: Password
lb: Passwuert

en: Nickname
lb: Spëtznumm

en: Send error report
lb: Fehlerbericht schécken

en: Date of birth
lb: Gebuertsdaag

en: Debug information
lb: Debug Informatiounen

en: Username
lb: Benotzernumm

en: Affiliation
lb: Zesummenschloss

en: Error processing response from Identity Provider
lb: Fehler beim Bearbeschten vun de Aentwert vum IdP

en: Preferred language
lb: Lieblingssprooch

en: Surname
lb: Virnumm

en: No access
lb: Keen Zougrëff

en: User ID
lb: Benotzer ID

en: JPEG Photo
lb: Photo am JPEG Format

en: Postal address
lb: Adress

en: An error occurred when trying to process the Logout Request.
lb: En Fehler as geschit beim Bearbeschten vun der Logout Unfro

en: When this identity provider tried to create an authentication response, an error occurred.
lb: Beim Erstellen vun der Authenticatiounsaentwert as en Fehler passéiert

en: Could not create authentication response
lb: Et wor net méiglech eng Authenticatiounsaentwert ze erstellen

en: Labeled URI
lb: Beschrëfteten URI

en: SimpleSAMLphp appears to be misconfigured.
lb: SimpleSAMLphp schéint falsch konfiguréiert ze sin.

en: This Identity Provider received an Authentication Request from a Service Provider, but an error occurred when trying to process the request.
lb: Dësen IdP kruut eng Authenticatiounsunfro vun engem Service provider, mais et gouf en Fehler wéi déi sollt bearbescht gin.

en: Postal code
lb: Postleitzuel

en: Primary affiliation
lb: Haapt Zougehéiregkeet

en: If you report this error, please also report this tracking number which makes it possible to locate your session in the logs available to the system administrator:
lb: Wann dir ons dësen Fehler matdeelt, dann schéckt w.e.g och d Tracking ID mat. Dei ennerstëtzt den System Administrator aer Session an den Logs erëmzefannen:

en: The parameters sent to the discovery service were not according to specifications.
lb: D'Parameter fir den Disovery Service woren net korrekt par rapport zur Specifikatioun

en: Telephone number
lb: Telefonsnummer

en: Bad request to discovery service
lb: Falsch Unfro fir den Discovery Service

en: Entitlement regarding the service
lb: Berechtegung

en: Remember
lb: Zoustëmmung verhalen

en: Organizational unit
lb: Organisatiounseenheet

en: Local identity number
lb: Identitéitsnummer

en: Report errors
lb: Fehler matdeelen

en: Yes, continue
lb: Jo

en: Error loading metadata
lb: Fehler beim Lueden vun den Meta Données

en: Error when communicating with the CAS server.
lb: Fehler beim Kommunizeiren mam CAS Server

en: No SAML message provided
lb: Keen SAML message unginn

en: Help! I don't remember my password.
lb: Hellef! Ech hun mäin Passwuert vergiess!

en: How to get help
lb: Wéi een Hellëf kritt

en: You accessed the SingleLogoutService interface, but did not provide a SAML LogoutRequest or LogoutResponse. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
lb: Der hud den SingleLogoutService accédéiert mais ken SAML LogoutRequest oder LogoutResponse unginn.

en: SimpleSAMLphp error
lb: SimpleSAMLphp Fehler

en: Organization's legal name
lb: Numm vun der Organisatioun

en: This endpoint is not enabled. Check the enable options in your configuration of SimpleSAMLphp.
lb: Dësen Punkt as net aktivéiert. Verifizéiert d Optiounen an der SimpleSAMLphp Konfiguratioun.

en: Street
lb: Strooss

en: There is some misconfiguration of your SimpleSAMLphp installation. If you are the administrator of this service, you should make sure your metadata configuration is correctly setup.
lb: Des SimpleSAMLphp Installatioun schéint falsch konfiguréiert ze sin. Wann dir den Administrator vun dësem Service sid, dann stellt sëcher dass d Meta Données richteg angeriicht sin.

en: The initiator of this request did not provide a RelayState parameter indicating where to go next.
lb: Den Initiator vun der Unfro huet ken ReplayState Parameter matgeschekt.

en: You sent something to the login page, but for some reason the password was not sent. Try again please.
lb: Der hud eppes un d'Login Sait geschéeckt me aus iergentengem Grond huet d Passwuert gefehlt. Probéiert w.e.g nach eng Kéier.

en: Fax number
lb: Fax Nummer

en: Without your username and password you cannot authenticate yourself for access to the service. There may be someone that can help you. Consult the help desk at your organization!
lb: Pesch gehaat! - Ouni aeren Benotzernumm an d'Passwuert kënn der aerch net authentifizéiren an op den Service zougraiffen.

en: Title
lb: Zougehéiregkeet

en: You did not present a valid certificate.
lb: Dir hud keen gültegen Zertifikat

en: Affiliation at home organization
lb: Gruppen Zougehéiregket

en: We did not accept the response sent from the Identity Provider.
lb: Mer konnten d Aentwert vum Identity Provider net akzeptéiren

en: Organizational homepage
lb: Organisatiouns Websait

en: You accessed the Assertion Consumer Service interface, but did not provide a SAML Authentication Response. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
lb: Der hud den Assertion Consumer Sercice Interface accédéiert mais keng SAML Authentication Aentwert unginn
