SimpleSAMLphp 1.15 - en to af translation catalogue (169 entries)

en: [Preferred choice]
af: [Verkies]

en: Person's principal name at home organization
af: Persoonlike ID by tuis organisasie

en: Mobile
af: Selfoon

en: LDAP is the user database, and when you try to login, we need to contact an LDAP database. An error occurred when we tried it this time.
af: LDAP is die gebruikers databasis en waneer jy probeer inteken moet ons die LDAP databasis kontak. Daar was 'n fout toe ons die slag probeer het.

en: Optionally enter your email address, for the administrators to be able contact you for further questions about your issue:
af: Voeg opsioneel jou epos adres in vir die administrateurs om jou te kontak vir meer inligting m.b.t jou probleem:

en: Display name
af: Vertoon naam

en: Remember my choice
af: Onthou my keuse

en: Home telephone
af: Tuistelefoon

en: Explain what you did when this error occurred...
af: Verduidelik wat jy gedoen het toe jy die probleem ervaar...

en: An unhandled exception was thrown.
af: 'n Onverwagte foutmelding is aangetoon

en: Invalid certificate
af: Ongeldige sertifikaat

en: Service Provider
af: Diens Verskaffer

en: Incorrect username or password.
af: Verkeerde gebruikersnaam of wagwoord.

en: There is an error in the request to this page. The reason was: %REASON%
af: Daar is 'n fout in die versoek na die bladsy. Die rede is: %REASON%

en: E-mail address:
af: Epos adres:

en: No RelayState
af: Geen aflos staat('RelayState')

en: Error creating request
af: Fout met skepping van nuwe versoek

en: Locality
af: Ligging

en: Unhandled exception
af: Onverwagte foutmelding

en: Unable to locate metadata for %ENTITYID%
af: Kan geen metadata vind vir %ENTITYID%

en: Organizational number
af: Organisasie nommer

en: Password not set
af: Wagwoord nie opgestel nie

en: Post office box
af: Posbus

en: A service has requested you to authenticate yourself. Please enter your username and password in the form below.
af: 'n Diens vereis dat jy jouself identifiseer. Voer jou gebruikersnaam en wagwoord in die onderstaande vorm in.

en: CAS Error
af: CAS Fout

en: The debug information below may be of interest to the administrator / help desk:
af: Die onderstaande informasie mag van hulp wees vir die stelsel administrateur / hulplyn.

en: Either no user with the given username could be found, or the password you gave was wrong. Please check the username and try again.
af: Die gegewe gebruikersnaam bestaan nie, of die wagwoord wat jy verskaf het is verkeerd. Bevestig die gebruikersnaam en probeer weer.

en: Error
af: Fout

en: Next
af: Volgende

en: Distinguished name (DN) of the person's home organizational unit
af: Kenmerkende naam (DN) van die persoon se organisatoriese afdeling

en: State information lost
af: Toestandsinformasie verlore

en: The password in the configuration (auth.adminpassword) is not changed from the default value. Please edit the configuration file.
af: Die wagwoord in die konfigurasie (auth.adminpassword) is nie aangepas nie. Redigeer asb die konfigurasie leër.

en: Mail
af: E-pos

en: No, cancel
af: Nee

en: You have chosen <b>%HOMEORG%</b> as your home organization. If this is wrong you may choose another one.
af: Jy het <b>%HOMEORG%</b> gekies as jou tuisorganisasie. As dit is verkeerd jy kan 'n ander een te kies.

en: Error processing request from Service Provider
af: Fout in Diens Verskaffer versoek proses

en: Distinguished name (DN) of person's primary Organizational Unit
af: Kenmerkende naam (DN) van die persoon se primêre organisatoriese afdeling

en: Enter your username and password
af: Voer jou gebruikersnaam en wagwoord in

en: Login at
af: Meld aan by

en: No
af: Nee

en: Home postal address
af: Tuis posadres

en: Error processing the Logout Request
af: Fout met die verwerking van die Afmeldings Versoek

en: Do you want to logout from all the services above?
af: Wil jy van alle bogenoemde dienste afmeld?

en: Select
af: Kies

en: The authentication was aborted by the user
af: Die verifikasie is gestop deur die gebruiker

en: Given name
af: Voornaam

en: Identity assurance profile
af: Identiteitsversekerings profiel

en: Logout information lost
af: Afmelding informasie verlore

en: Organization name
af: Organisasie naam

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is unknown
af: Verifikasie het misluk: die sertifikaat wat jou webblaaier gestuur het is onbekend

en: Home organization domain name
af: Tuis Organisasie domein naam

en: Error report sent
af: Foutmeldingsverslag gestuur

en: Common name
af: Algemene naam

en: Please select the identity provider where you want to authenticate:
af: Kies asb. jou identiteits verskaffer waar jy wil verifieer:

en: Logout failed
af: Afmelding misluk

en: Identity number assigned by public authorities
af: Identiteitsnommer

en: Error received from Identity Provider
af: Foutmelding ontvang vanaf die Identiteits Verskaffer

en: LDAP Error
af: LDAP Fout

en: The information about the current logout operation has been lost. You should return to the service you were trying to log out from and try to log out again. This error can be caused by the logout information expiring. The logout information is stored for a limited amount of time - usually a number of hours. This is longer than any normal logout operation should take, so this error may indicate some other error with the configuration. If the problem persists, contact your service provider.
af: Die inligting vir die huidige uiteken sessie is verlore. Jy moet terugkeer na die diens waarvan jy probeer afmeld het en probeer om weer af te meld. Dié fout kan voorkom weens verstreke afmelding inligting. Die afmelding inligting word gestoor vir 'n beperkte tydperk - gewoonlik 'n paar ure. Dit is langer as wat 'n normale afmelding sessie moet vat, so die fout mag 'n indikasie wees van 'n probleem met die stellings. Kontak jou diens verskaffer sou die probleem voortduur.

en: Organization
af: Organisasie

en: No certificate
af: Geen sertifikaat

en: Choose home organization
af: Kies tuisorganisasie

en: Persistent pseudonymous ID
af: Aanhoudende anonieme ID

en: No SAML response provided
af: Geen SAML versoek gevind nie

en: The given page was not found. The URL was: %URL%
af: Die bladsy bestaan nie. Die URL was: %URL%

en: Configuration error
af: Instellings fout

en: An error occurred when trying to create the SAML request.
af: Daar was 'n fout met die skepping van die SAML versoek.

en: This error probably is due to some unexpected behaviour or to misconfiguration of SimpleSAMLphp. Contact the administrator of this login service, and send them the error message above.
af: Die fout is moontlik te danke aan onverwagte gedrag of weens inkorrekte instellings in SimpleSAMLphp. Kontak die administrateur in beheer van die aanmeld diens en stuur die bostaande fout boodskap aan.

en: Domain component (DC)
af: Domein komponent (DC)

en: Password
af: Wagwoord

en: Nickname
af: Bynaam

en: Send error report
af: Stuur die fout verslag

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is invalid or cannot be read
af: Verifikasie het misluk: Jou webblaaier het 'n ongeldige of korrupte sertifikaat gestuur

en: The error report has been sent to the administrators.
af: Die foutmeldings verslag is gestuur na die administrateurs.

en: Date of birth
af: Geboorte datum

en: Private information elements
af: Private informasie elemente

en: You are also logged in on these services:
af: Jy is ook by dié dienste aangemeld:

en: Debug information
af: Ontleed informasie

en: No, only %SP%
af: Nee, net %SP%

en: Username
af: Gebruikersnaam

en: Go back to SimpleSAMLphp installation page
af: Gaan terug na die SimpleSAMLphp installasie bladsy

en: You have successfully logged out from all services listed above.
af: Jy het suksesvol afgemeld.

en: You are now successfully logged out from %SP%.
af: Jy is suksesvol afgemeld van %SP% af.

en: Affiliation
af: Affiliasie

en: You have been logged out.
af: Jy is afgemeld.

en: Return to service
af: Terug na diens

en: State information lost, and no way to restart the request
af: Toestandsinformasie verlore en daar is geen manier om die versoek weer te stuur nie

en: Error processing response from Identity Provider
af: Fout in die Identiteits Verskaffer(IdP) versoek

en: Remember my username
af: Onthou my gebruikersnaam

en: Preferred language
af: Taal voorkeur

en: Surname
af: Van

en: No access
af: Geen toegang

en: Authentication error in source %AUTHSOURCE%. The reason was: %REASON%
af: Fout in verifikasie bron %AUTHSOURCE%. Die rede was %REASON%

en: Bad request received
af: Foutiewe versoek ontvang

en: User ID
af: Gebruikers ID

en: JPEG Photo
af: JPEG Foto

en: Postal address
af: Posadres

en: An error occurred when trying to process the Logout Request.
af: Daar was 'n probleem tydens die verwerking van die Afmelding  Versoek

en: Logging out of the following services:
af: Afmelding van die volgende dienste:

en: When this identity provider tried to create an authentication response, an error occurred.
af: Daar was 'n fout tydens die verifikasie skepping deur die Identiteits Verskaffer.

en: Could not create authentication response
af: Kon nie 'n verifikasie versoek skep nie

en: Labeled URI
af: URI

en: SimpleSAMLphp appears to be misconfigured.
af: SimpleSAMLphp is nie korrek ingestel nie

en: Login
af: Meld aan

en: This Identity Provider received an Authentication Request from a Service Provider, but an error occurred when trying to process the request.
af: Die Identiteits Verskaffer het 'n Verifikasie Versoek ontvang vanaf 'n Diens Verskaffer maar 'n fout het voorgekom tydens die verwerking van die versoek.

en: Yes, all services
af: Ja, alle dienste

en: Logged out
af: Afgemeld

en: Postal code
af: Poskode

en: Logging out...
af: Besig om af te meld?

en: Metadata not found
af: Metadata nie gevind nie

en: Primary affiliation
af: Primêre affiliasie

en: If you report this error, please also report this tracking number which makes it possible to locate your session in the logs available to the system administrator:
af: Waneer jy die fout rapporteer, verskaf asb. ook die 'tracking'/verwysings nommer wat dit moontlik maak vir die sisteem administrateur om jou sessie in die logs op te spoor:

en: The parameters sent to the discovery service were not according to specifications.
af: Die gestuurde parameters na die ontdekkings diens was not volgens die korrekte spesifikasies nie.

en: Telephone number
af: Telefoon nommer

en: Unable to log out of one or more services. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
af: Dit was nie moontlik om van een of meer dienste af te meld nie. Om seker te wees dat al jou sessies afgesluit word, is dit beter om jou <i>webblaaier toe te maak</i>.

en: Bad request to discovery service
af: Toegangsfout by die ontdekkings diens

en: Select your identity provider
af: Kies jou identiteits verskaffer

en: Group membership
af: Groeplidmaatskap

en: Entitlement regarding the service
af: Reg mbt. die diens

en: Remember
af: Onthou

en: Distinguished name (DN) of person's home organization
af: Kenmerkende naam (DN) van die person se tuisorganisasie

en: Organizational unit
af: Organisasie eenheid

en: Authentication aborted
af: Verifikasie gestop

en: Local identity number
af: Identiteitsnommer

en: Report errors
af: Rapporteer foute

en: Page not found
af: Bladsy nie gevind nie

en: Change your home organization
af: Verander jou tuisorganisasie

en: User's password hash
af: Gebruikerswagwoord

en: Yes, continue
af: Ja, voortgaan

en: Completed
af: Voltooid

en: The Identity Provider responded with an error. (The status code in the SAML Response was not success)
af: Die Identiteits Verskaffer reageer met 'n fout. (Die status kode in die SAML reaksie was onsuksesvol)

en: Error loading metadata
af: Fout met die laai van die metadata

en: On hold
af: Hou die verbinding

en: Error when communicating with the CAS server.
af: Fout tydens kommunikasie met die CAS bediener.

en: No SAML message provided
af: Geen SAML boodskap gevind nie

en: Help! I don't remember my password.
af: Hulp! Ek het nie my wagwoord onthou nie.

en: How to get help
af: Hoe om hulp te verkry

en: You accessed the SingleLogoutService interface, but did not provide a SAML LogoutRequest or LogoutResponse. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
af: Jy het toegang verkry na die SingleLogoutService koppelvlak('interface'), maar het geen SAML LogoutRequest of LogoutResponse gestuur nie.

en: SimpleSAMLphp error
af: SimpleSAMLphp-fout

en: One or more of the services you are logged into <i>do not support logout</i>. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
af: Een of meerdere dienste waarby jy aangemeld het, <i>ondersteun nie afmelding nie</i>. Om seker te wees datal jou sessies afgesluit word, is dit beter om jou <i>webblaaier toe te maak</i>.

en: Remember me
af: Onthou my

en: Organization's legal name
af: Wettige naam

en: Authentication failed: your browser did not send any certificate
af: Verifikasie het misluk: Jou webblaaier het geen sertifikaat gestuur nie

en: This endpoint is not enabled. Check the enable options in your configuration of SimpleSAMLphp.
af: Die eindpunt is nie beskikbaar nie. Gaan die staat opsies in jou opset van SimpleSAMLphp na.

en: Street
af: Straat

en: There is some misconfiguration of your SimpleSAMLphp installation. If you are the administrator of this service, you should make sure your metadata configuration is correctly setup.
af: Daar is fout met jou SimplSAMLphp installasie. Indien jy die administrateur is van dié diens moet jy verseker dat jou metadata konfigurasie korrek is.

en: Incorrect username or password
af: Inkorrekte gebruikersnaam of wagwoord

en: Contact information:
af: Kontak detail:

en: Unknown certificate
af: Onbekende sertifikaat

en: Legal name
af: Wettige naam

en: The initiator of this request did not provide a RelayState parameter indicating where to go next.
af: Die inisieerder van hierdie versoek het nie 'n aflos staat('RelayState') parameter wat aandui waarheen om volgende te gaan nie.

en: You have previously chosen to authenticate at
af: Jy het voorheen gekies om te verifieer deur:

en: You sent something to the login page, but for some reason the password was not sent. Try again please.
af: Jy het probeer aanmeld maar jou wagwoord is nie verstuur nie, probeer asb. weer.

en: Fax number
af: Faksnommer

en: Without your username and password you cannot authenticate yourself for access to the service. There may be someone that can help you. Consult the help desk at your organization!
af: Jammer! - Sonder jou gebruikersnaam en wagwoord kan jy jouself nie vir toegang tot die diens identifiseer nie. Dalk is daar iemand wat jou kan help. Raadpleeg die hulplyn by jou organisasie!

en: Choose your home organization
af: Kies jou tuisorganisasie

en: Send e-mail to help desk
af: Stuur e-pos aan hulplyn

en: Title
af: Titel

en: Manager
af: Bestuurder

en: You did not present a valid certificate.
af: Jy het nie 'n geldige sertifikaat gestuur nie.

en: Authentication source error
af: Fout in verifikasie bron

en: Affiliation at home organization
af: Affiliasie by Tuis organisasie

en: Help desk homepage
af: Hulplyn-tuisblad

en: We did not accept the response sent from the Identity Provider.
af: Die antwoord vanaf die Indentiteits Verskaffer is nie aanvaar nie.

en: The given page was not found. The reason was: %REASON%  The URL was: %URL%
af: Die gegewe bladsy is nie gevind nie. Die rede was: %REASON%. Die URL was: %URL%

en: [Preferred choice]
af: [Verkies]

en: Organizational homepage
af: Organisasie tuisblad

en: You accessed the Assertion Consumer Service interface, but did not provide a SAML Authentication Response. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
af: Jy het aansoek gedoen vir toegang na die Assertion Consumer Service koppelvlak, maar geen SAML Verifikasie Versoek is saam gestuur nie.

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
af: Jy het nou toegang gekry tot 'n pre-produksie stelsel. Dié verifikasie opstel is vir die toets en pre-produksie verifikasie aleen. Indien iemand vir jou 'n skakel gestuur wat na hier verwys en jy is nie <i> 'n toets persoon nie </i> het jy waarskynlik die verkeerde skakel en moet <b> jy nie hier </b> wees nie.
